Raty - PayPlus

Podstawowe informacje o zabiegu

Zabieg
dla kobiet

Zabieg
dla mężczyzn

Zalecana ilość zabiegów
4
Częstotliwość zabiegów
3 tygodnie
Czas zabiegu
30 minut
Znieczulenie
nie
Cykl leczenia

Pełna procedura zabiegowa składa się z trzech odrębnych zabiegów wykonywanych w czasie 6 tygodni.

Informacje

Laser FOTONA to jedno z bardziej wszechstronnych urządzeń używanych w medycynie. Ich uniwersalność daje lekarzom niemal wszystkich dziedzin na wykonanie różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz ginekologii estetycznej.

Bezinwazyjne leczenie chrapania – NightLase™.

NightLase™ to szybka, bezinwazyjna i bezoperacyjna metoda podnosząca jakość snu pacjenta.

Zabieg NightLase™ wykonujemy przy zastosowaniu promieniowania lasera Er:YAG o delikatnym, powierzchownym działaniu. U pacjenta następuje zmniejszenie występowania bezdechów oraz amplitudy chrapania. Zabieg jest bezbolesny.

W czasie zabiegów NightLase™ światło lasera podgrzewa tkankę, powodując koncentrację kolagenu i usztywnienie tkanki, dzięki czemu dochodzi do złagodzenia wibracji miękkich części podniebienia wraz z języczkiem oraz zmniejszenie występowania bezdechów.

Rekomendowana ilość zabiegów: 4 w odstępach 3-4 tygodnie

Badanie Cena Cena promocyjna
Laserowe leczenie chrapania FOTONA 500,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.