Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Laser Fotona – leczenie chrapania

 

  • Zalecana ilość zabiegów: 3 
  • Częstotliwość zabiegów: 2 tygodnie 
  • Czas zabiegu: 30 minut 
  • Znieczulenie: nie 
  • Cena: 500zł 

 

 

 

Bezinwazyjne leczenie chrapania – NightLase™.

NightLase™ to szybka, bezinwazyjna i bezoperacyjna metoda podnosząca jakość snu pacjenta.

Zabieg NightLase™ wykonujemy przy zastosowaniu promieniowania lasera Er:YAG o delikatnym, powierzchownym działaniu. U pacjenta następuje zmniejszenie występowania bezdechów oraz amplitudy chrapania. Zabieg jest bezbolesny.

W czasie zabiegów NightLase™ światło lasera podgrzewa tkankę, powodując koncentrację kolagenu i usztywnienie tkanki, dzięki czemu dochodzi do złagodzenia wibracji miękkich części podniebienia wraz z języczkiem oraz zmniejszenie występowania bezdechów.

BadanieCenaCena promocyjna
Laserowe leczenie chrapania FOTONA500,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Cykl leczenia

Pełna procedura zabiegowa składa się z trzech odrębnych zabiegów wykonywanych w czasie 6 tygodni.

Informacje

Laser FOTONA to jedno z bardziej wszechstronnych urządzeń używanych w medycynie. Ich uniwersalność daje lekarzom niemal wszystkich dziedzin na wykonanie różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz ginekologii estetycznej.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne