Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Depilacja laserowa i usuwanie owłosienia laserem LightSheer

Miło nam Cię poinformować, że nasz Instytut Dermedik został autoryzowanym gabinetem depilacji laserowej. Od teraz trwałe laserowe usuwanie owłosienia przeprowadzamy z jeszcze większą satysfakcją, zaskakując Pacjentki i Pacjentów szybkością i precyzją działania.

Z radością przyznajemy, że Kraków zyskał kolejne miejsce, w którym chirurdzy oraz kosmetolodzy każdego dnia udowadniają, jak wiele może współczesna medycyna estetyczna. Laserowa depilacja z użyciem systemu LightSheer® pozwala usunąć zbędne włoski, zarówno te małe i jasne, jak również grube i ciemne. Zajmujemy się depilacją nowej generacji, a urządzenia którymi dysponujemy usuwają włosy, będące w fazie aktywnego wzrostu. W związku z tym, zabieg należy powtarzać co kilka tygodni, aż do całkowitego pozbycia się owłosienia. Zapraszamy na depilację różnych partii ciała: bikini, twarzy, pach, łydek i nie tylko. Zapewniamy profesjonalne przeprowadzenie zabiegu, z wykorzystaniem nowoczesnego lasera diodowego LightSheer.

Depilacja laserowa

Trwała depilacja laserowa bez tajemnic. Dowiedz się, co i jak

Osoby, które decydują się na laserowe usuwanie owłosienia, bardzo często pytają nas o efekty. To, jak szybko się one pojawią, w dużej mierze zależy od rodzaju włosów, w tym ich grubości i koloru. Im włos ciemniejszy, tym trudniej go usunąć, dlatego tak ważne jest, aby stosować profesjonalny laser. W naszym Instytucie Dermedik posiadamy najnowszy sprzęt, emitujący wiązki promieni. Ponieważ trwała depilacja jest procesem wymagającym cierpliwości, należy ją powtarzać co kilka tygodni. Dopiero wówczas, gdy wiązki dotrą do wszystkich włosów, a więc po około 8 zabiegach, owłosienie zostaje całkowicie usunięte.

Depilacja laserowa

W trosce o zadowolenie Klientów, cena za pakiet jest u nas dużo niższa, niż u konkurencji. Jeśli więc zamieszkujesz Kraków albo okoliczne miejscowości, skorzystaj z naszej oferty. Depilujemy brodę, wąsik, bikini, a także inne partie ciała – nogi, pachy, plecy, tors. Jesteśmy gotowi, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Zadbaj o swój komfort. Depilacja laserowa twarzy pomaga wielu kobietom odzyskać pewność siebie, a usuwanie owłosienia z nóg i pach, pozwala zapomnieć o konieczności sięgania po maszynkę. Nie zaprzątaj sobie głowy podrażnieniami, wywołanymi pospiesznym goleniem się. Postaw na laserowe usuwanie włosów! Zadbamy o to, żeby zabiegi przebiegły niemal bezboleśnie oraz przyniosły satysfakcjonujące efekty, na miarę Twoich oczekiwań.

BadanieCenaCena promocyjna
Pakiet czterech zabiegów na brodę350,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na wąsik350,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na uda1000,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na łydki800,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na pełne bikini800,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na linię bikini400,00 zł
Pakiet czterech zabiegów na pachy400,00 zł
Depilacja laserowa Uda450,00 zł300,00 zł
Depilacja laserowa Łydki + kolana400,00 zł250,00 zł
Depilacja laserowa Pełne bikini400,00 zł250,00 zł
Depilacja laserowa Pachy200,00 zł120,00 zł
Depilacja laserowa Broda200,00 zł100,00 zł
Depilacja laserowa Wąsik200,00 zł100,00 zł
Depilacja laserowa Tors900,00 zł
Depilacja laserowa Plecy900,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania

Z zabiegu depilacji laserowej nie powinny korzystać:

 • kobiety w ciąży
 • kobiety karmiące piersią
 • osoby z ostrymi stanami zapalnymi skóry
 • osoby z ze zmianami skórnymi na tle alergicznym
 • osoby z tatuażem w miejscu wykonywania zabiegu
 • osoby cierpiące na padaczkę
 • osoby z bielactwem
 • osoby cierpiące na łuszczycę
 • osoby u których występuje nadwrażliwość skóry na słońce
 • osoby z przebytymi i czynnymi chorobami nowotworowymi
 • osoby ze skórą skłonną do bliznowacenia
 • osoby z rudymi, siwymi oraz blond włosami
 • osoby z opryszczką (zabieg można wykonać tydzień po ustąpieniu)
Informacje

System ten został doceniony przez wiele instytucji zarówno europejskich jak i światowych. Posiada honorowane certyfikaty:

 • certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków
 • certyfikat ISO 9001

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne