Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Klinika medycyny estetycznej

Kiedy tworzyliśmy Instytut Medycyny Estetycznej, nie zdawaliśmy sobie sprawy, że z pomocą naszych Pacjentów uda nam się tak bardzo rozwinąć. Nasza Klinika stała się wyjątkowym miejscem, w którym wszyscy mogą liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy, wyspecjalizowanych w chirurgii oraz wykwalifikowanych kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Gabinet Medycyny Estetycznej Dermedik jest otwarty dla Pacjentów, którzy potrzebują zmian w swoim wyglądzie. Zajmujemy się usuwaniem zmarszczek, leczeniem cellulitu, powiększaniem piersi, modelowaniem ust, walką z otyłością… Nasza oferta jest bardzo rozbudowana, podobnie jak potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn. Jesteśmy zachwyceni tym, jak wiele osób zamieszkujących Kraków i okolice zgłasza się do nas z wołaniem o pomoc, którą jesteśmy w stanie im dać. Z dużym zaangażowaniem wykorzystujemy posiadaną wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, poprawiając nie tylko wygląd fizyczny naszych Pacjentów, lecz przede wszystkim ich samopoczucie i kondycję psychiczną, a co za tym idzie, jakość życia.

Nasza Klinika Medycyny Estetycznej z Krakowa zaprasza!

Jak każdy inny Gabinet Dermatologii Estetycznej, a także szeroko pojętej medycyny i kosmetologii, nasz Instytut Dermedik również jest w stanie zaoferować kompleksową pomoc dla osób, potrzebujących zmian. Lecz w przeciwieństwie do usług świadczonych przez inne kliniki, nasza oferta nie ogranicza się jedynie do powiększania ust i usuwania zmarszczek. Zajmujemy się poprawianiem wyglądu, który często uległ zmianom z powodów niezależnych od Pacjenta. Rozwiązujemy poważne problemy skórne, wymagające fachowego traktowania, korygujemy niedoskonałości, wywołujące kompleksy. Spektakularne efekty uzyskujemy dzięki doświadczeniu, a także nowoczesnym urządzeniom i innowacyjnym preparatom. Doskonale rozumiemy potrzeby Pacjentów w różnym wieku, dlatego jesteśmy elastyczni – dostosowujemy grafik i cennik do Państwa możliwości. Nasz zespół tworzą specjaliści z pokaźnym stażem zawodowym, który pozwala im prowadzić szkolenia i przekazywać wiedzę dalej. Szkolimy najlepszych lekarzy z Krakowa, organizujemy konferencje, regularnie bierzemy udział w szkoleniach pokazowych. Prowadzona przez nas Klinika Medycyny Estetycznej oferuje profesjonalne konsultacje i zabiegi, z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu oraz środków. Staramy się być przykładem dla innych instytutów, zarówno tych z Krakowa, jak i z całej Polski. Zapraszamy do Gabinetu Dermatologii Dermedik, gdzie każdy Pacjent ma możliwość skorzystania z najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej.


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne