Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Palomar Laser Neodymowo – Yagowy zamykanie naczynek na nogach

Najlepszy na świecie do usuwania zmian naczyniowych na nogach bez użycia skalpela.

AUTORYZOWANY GABINET PALOMAR

Laser Lux 1064™ pozwala na wykonanie nieinwazyjnego zabiegu, zmniejszającego widoczność naczyń na nogach. Bez skalpela i okresu rekonwalescencji.

Dlaczego warto wybrać zabieg usuwania likwidacji widocznych naczyń na nogach przy użyciu głowicy Palomar Lux 1064™?

Do niedawna jedyną metodą radzenia sobie ze wstydliwym problemem widocznych na nogach zmian naczyniowych było ukrywanie ich pod pończochami lub poddanie się bolesnym zabiegom chirurgicznym. Teraz możesz zlikwidować ten problem w szybki i prosty sposób, który jest nieinwazyjny, nie wymaga rekonwalescencji i wiąże się z minimalnym dyskomfortem.

Jak działa Palomar Lux 1064™?

Wstydliwy problem widocznych na nogach zmian naczyniowych dotyczy zarówno wielu kobiet jak i mężczyzn.

Palomar Lux 1064™ zapewnia szybkie i proste zlikwidowanie tego problemu. Głowica wprowadza do skóry łagodną dawkę światła. Zapobiega to nagłemu wzrostowi temperatury naskórka, dzięki temu zabieg jest mniej uciążliwy dla pacjenta. Pozwala także na bezpieczne doprowadzenie większej ilości energii do naczyń, zapewniając tym samym lepsze efekty.

Do głowicy Lux 1064™doprowadzona jest zimna woda, która chłodzi jej szafirową końcówkę do 12°C. W trakcie zabiegu końcówka styka się ze skórą, a woda chłodzi ja w trzech etapach: wstępnym, zasadniczym i końcowym, zapewniając pacjentowi komfort i bezpieczeństwo. Głowica, dzięki czerwonej wiązce naprowadzającej, jest niezwykle precyzyjna, co skraca czas procedury i minimalizuje czas kuracji do kilku zabiegów.

Jak wygląda zabieg usuwania zmian naczyniowych przy użyciu głowicy Palomar 1064™?

Zabieg wykonuje jedynie doświadczony personel. Obszar poddawany zabiegowi jak i głowica są dezynfekowane, a oczy osób obecnych w gabinecie chronione są specjalnymi okularami. Głowica wykonana z szafirowego szkła i chłodzona wodą do 12°C przykładana jest do zmiany naczyniowej. Czerwona wiązka naprowadzająca zapewnia precyzję zabiegu oraz jego lepsze efekty. Następnie następuje strzał światła laserowego, w trakcie którego pacjent odczuwa delikatny dyskomfort. Kolejne strzały wykonywane są dokładnie wzdłuż zmiany naczyniowej, która natychmiast zanika.

Dla komfortu pacjenta, po zabiegu, nakłada się łagodzący preparat.

Zabieg trwa maksymalnie ok. 30 minut.

Jakie zmiany naczyniowe na nogach mogą być leczone laserem Lux 1064™?

Terapia laserem Palomar Lux 1064™ daje znakomite efekty w przypadku leczenia zmian naczyniowych od małych czerwonych żył do dużych obszernych naczyń żylnych nawet do koloru niebieskiego czy fioletowego.

Czego powinienem spodziewać się po zabiegu głowicą Lux 1064™?

Procedura zamykania zmian naczyniowych na nogach trwa nie dłużej niż 30 minut. Poprawę wyglądu nóg możesz zauważyć już po pierwszym zabiegu. Często jednak, przy dużej ilości zmian naczyniowych, przeprowadza się kilka sesji, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy.

Czy zabieg jest bolesny, jak długo trwa rekonwalescencja i czy są jakieś skutki uboczne?

Większość osób odczuwa delikatny dyskomfort w czasie procedury, lecz znieczulenie nie jest wymagane. Pacjenci wracają do codziennej aktywności zaraz po zabiegu. Do typowych skutków ubocznych zalicza się chwilowe zaczerwienienie skóry oraz uczucie ciepła, które ustępują po krótkim czasie.

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba za nią odpowiedzialna, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

BadanieCenaCena promocyjna
Zamykanie naczyń na nogachod 150,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
 • Terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie);
 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, sterydy);
 • Nowotwory skóry;
 • Fotodermatozy;
 • Stany zapalne skóry;
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
 • Niedawne peelingi;
 • Cukrzyca;
 • Choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy
 • Ciąża;
 • Obniżenie odporności organizmu;
Informacje
 • Daje znakomite efekty w leczeniu tzw. pajączków i wenektazji
 • Oferuje nieinwazyjne zabiegi, które poprawiają wygląd Twoich nóg
 • Procedura trwa zaledwie 30 minut
 • Powoduje minimalne efekty uboczne i nie wymaga rekonwalescencji

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne