Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Skleroterapia

Bezoperacyjna metoda leczenia żylaków i naczynek, czyli skleroterapia. Teraz również w Dermedik!

Skleroterapia to sposób leczenia (usuwania) żylaków, naczynek i poszerzeń żylnych. Nie wymaga ona stosowania metod operacyjnych. Miejscem wykonywania zabiegu jest Kraków, a dokładniej nasz Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik. Podczas zabiegu żyły są nastrzykiwane specjalnym środkiem. Skleroterapia powoduje, że dochodzi do zwłóknienia i trwałego zarośnięcia żyły, dzięki czemu naczynka się nie poszerzają.

Skleroterapia

Nieodłącznym elementem zabiegu jest opatrunek uciskowy. Zakłada się go natychmiast po nastrzykiwaniu. Przez to skleroterapia jest o wiele szybsza i skuteczniejsza, gdyż ściany naczynek zbliżają się do siebie a proces zwłóknienia zachodzi dużo sprawniej. Utrzymanie ucisku przez dłuższy czas sprzyja unieruchomieniu przyściennej skrzepliny obficie przerastanej włóknikiem. Zabezpiecza to przed powikłaniami oraz sprawia, że skleroterapia ma o wiele większe szanse powodzenia.

Tempo procesu gojenia zależy od średnicy żyły, stopnia zaawansowania żylaków oraz właściwości organizmu. Zwykle trwa ono od 4 tygodni (w przypadku naczynek) do 6 miesięcy (dla żył o dużym przekroju). Po tym czasie następuje całkowite zarośnięcie światła żyły i jej zwłóknienie, a zmiany pozabiegowe przestają być widoczne. Natomiast krążenie odbywa się poprzez głębiej położone, zdrowe naczynia żylne.

Skleroterapia

Skleroterapia

Inne metody zamykania naczynek:

  • Laser Palomar Luxg-laserowe zamykanie naczynek na twarzy oraz leczenie rumienia
  • Laser Palomar lux 1064-laserowe zamykanie naczyń krwionośnych na nogach

Zabiegi wykonują:

  • Dr n.med. Zbigniew Plewa – szkoleniowiec doświadczony specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz medycyny estetycznej.
  • Dr Filip Reś – doświadczony specjalista chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej.

Sprawdź cenę zabiegu.

ZabiegCenaCena promocyjna
Zabieg na jedną nogę500,00 – 1000,00 zł

Dlaczego skleroterapia jest tak skuteczna? Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na to pytanie!

Leczenie żylaków i rozszerzonych naczynek do niedawna było kłopotliwe i bolesne. Dziś, gdy w medycynie pojawiła się skleroterapia, uległo ono znacznemu ułatwieniu. Pacjent nie musi już obawiać się długotrwałego bólu i dyskomfortu, a w zamian dostaje profesjonalną opiekę na każdym etapie zabiegu. W Instytucie Medycyny Estetycznej Dermedik dokładamy wszelkich starań, by skleroterapia nie tylko wykazywała się wysoką skutecznością, ale żeby dodatkowo jej cena była atrakcyjna. Dbamy o naszych Klientów, oferując im ciekawe promocje i uzgadniając koszt zabiegu indywidualnie. Ostateczna cena oczywiście uzależniona jest od rozmiarów zmian i ich zaawansowania. Mimo to staramy się, by każdy z naszych Pacjentów mógł rozpocząć nowe życie, bez problematycznych zmian skórnych. Jeżeli więc Kraków jest Państwu po drodze, serdecznie zapraszamy do Dermedik. Na samym początku przewidziana jest rozmowa ze specjalistą, który wykluczy przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, a następny etap to już sama skleroterapia. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej, zwłaszcza, gdy chcą Państwo wcześniej poinformować nas o swoim zainteresowaniu konkretnym zabiegiem lub terminem. Jesteśmy pewni, że nowoczesna skleroterapia odpowie Państwa wymaganiom.


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu skleroterapii wykonuje się kilka lub kilkanaście wstrzyknięć leku do zmienionych naczyń żylnych, a następnie zakłada się uciskową pończochę. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa około 30 minut.

Kolejne nastrzykiwania na tej samej kończynie mogą być wykonane po ok. 7-14 dniach. Zabiegi nie muszą być łączone w serie i mogą być wykonywane w dowolnych odstępach czasu.

Pomiędzy tymi seriami wskazane jest używanie codziennie wyrobów uciskowych utrzymujących prawidłowy przepływ żylny i zapobiegających powstawaniu nowych zmian.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne