Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Powiększanie punktu G u kobiet

Kwas hialuronowy

Na czym polega zabieg?

Powiększanie punktu G jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G. Zabieg polega na wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce na ścianie pochwy kwasu hialuronowego (Desirial Plus), co skutkuje mocniejszymi doznaniami w życiu seksualnym. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku.

Przygotowanie do zabiegu:

  • Badania cytologiczne
  • Na 6 godzin przed zabiegiem nie należy nic jeść ani pić.

Przebieg zabiegu:

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym lub krótkotrwałym znieczuleniu ogólnym. Lekarz nastrzykuje okolice punktu G, który pod ich wpływem powiększa się i ujędrnia.

Pielęgnacja po zabiegu:

Należy zachowywać właściwą higienę miejsc intymnych, aby zapobiec zakażeniu.

ZabiegCenaCena promocyjna
Powiększanie punktu G u kobiet2500,00 zł
Wędzidełko napletka500,00 zł
Wypełnienie warg sromowych (1 ml preparatu)1600,00 zł
Korekta warg sromowych – labioplastyka4000,00 – 5000,00 zł
Lipofilling – plastyka warg sromowych większych5000,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Przeciwwskazania
  • niepełnoletność,
  • miesiączka,
  • upławy lub stany zapalne.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne