Raty - PayPlus
Informacje

Efekty uboczne

Czasowe odczucie bólu, opuchlizna, zmiany w wrażliwości brodawki sutkowej. Zwiększona wrażliwość piersi na dotyk przez kilka tygodni.

Powiększenie piersi to usługa, jakiej nie mogliśmy pominąć w naszej ofercie. Wiemy, jak wiele kobiet boryka się z problemem małego biustu, kompleksem piersi pozbawionych jędrności i wymagających liftingu. Dlatego w Instytucie Dermedik zatrudniliśmy chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej.

To oni z powodzeniem wykonują powiększanie piersi, wszczepiając implanty piersiowe o naturalnym kształcie i wielkości. Za ich sprawą Pacjentka otrzymuje atrakcyjny biust, opuszczając naszą Klinikę najpóźniej dwa dni po operacji. Efekt jest trwały, ale może ulec modyfikacji, jeśli Pacjentka po kilku latach uzna, że chciałaby radykalnie zmienić lub delikatnie poprawić wygląd swoich piersi. Implanty zapewniają kształtny, jędrny biust, o jakim marzy każda kobieta. Jeśli Ty również czujesz, że powiększanie piersi może pozbawić Cię kompleksów i nadać Twojemu życiu nowy ton, skonsultuj się z naszym chirurgiem. Prawdopodobnie będziemy mogli Ci pomóc, dobierając odpowiednie implanty i z sukcesem przeprowadzając operację powiększania piersi.

Czy implanty to najlepszy wybór? Chirurgiczne powiększanie piersi

Jak każda operacja, powiększenie piersi przez implanty wiąże się z ryzykiem, do którego zaliczamy m.in. możliwość przesunięcia się lub uszkodzenia protezy. Nie jest to jednak na tyle poważne zagrożenie, aby kobiety zmieniały swoją decyzję – dla wielu z nich implanty piersiowe są odpowiedzią na problemy, jedynym rozwiązaniem.

Implanty piersi

Warto wiedzieć, że najnowsze technologie liftingu piersi pozwalają uzyskać piękny i długotrwały rezultat na różne sposoby, nie tylko drogą operacyjną. Taką metodą jest wstrzykiwanie żelu Macrolane, skutkujące biustem większym nawet o 2 rozmiary (efekt utrzymuje się ok. 1 roku). Innym rozwiązaniem jest lipofilling, czyli powiększanie piersi tłuszczem Pacjentki.

Implanty piersi

Możliwości modelowania biustu jest bardzo wiele, lecz to implanty cieszą się największym powodzeniem. W Instytucie Dermedik wykonujemy powiększanie z użyciem najnowocześniejszych implantów, których nie trzeba wymieniać. Już po kilku tygodniach od operacji, znika opuchlizna i wrażliwość na dotyk. Pacjentka może wrócić do normalnej aktywności z tą różnicą, że w miejscu wiotkich, małych piersi pojawiają się kształtne i jędrne, o jakich dotychczas mogła ona tylko marzyć. Nasz Instytut z siedzibą w mieście Kraków od lat świadczy usługę powiększania i korekcji biustu. Jako specjaliści w tej dziedzinie, służymy profesjonalną radą i z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Implanty piersi

Zabieg Cena Cena promocyjna
Plastyka powłok brzusznych 8000,00 – 14000 zł
Powiększanie biustu i modelowanie sylwetki Macrolane 11000,00 zł
Powiększanie piersi 14500,00 – 16000,00 zł
Redukcja piersi od 12000,00 zł
Balon żołądkowy Orbera 8500,00 zł
Wypełnianie tkankowe Radiesse 1500,00 – 2500,00 zł
Lifting twarzy 11000,00 zł
Zmiana opatrunku 60,00 zł

Galeria zdjęć

Mediraty

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.