Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Powiększanie piersi przez implanty

Powiększenie piersi to usługa, jakiej nie mogliśmy pominąć w naszej ofercie. Wiemy, jak wiele kobiet boryka się z problemem małego biustu, kompleksem piersi pozbawionych jędrności i wymagających liftingu. Dlatego w Instytucie Dermedik zatrudniliśmy chirurgów i lekarzy medycyny estetycznej.

To oni z powodzeniem wykonują powiększanie piersi, wszczepiając implanty piersiowe o naturalnym kształcie i wielkości. Za ich sprawą Pacjentka otrzymuje atrakcyjny biust, opuszczając naszą Klinikę najpóźniej dwa dni po operacji. Efekt jest trwały, ale może ulec modyfikacji, jeśli Pacjentka po kilku latach uzna, że chciałaby radykalnie zmienić lub delikatnie poprawić wygląd swoich piersi. Implanty zapewniają kształtny, jędrny biust, o jakim marzy każda kobieta. Jeśli Ty również czujesz, że powiększanie piersi może pozbawić Cię kompleksów i nadać Twojemu życiu nowy ton, skonsultuj się z naszym chirurgiem. Prawdopodobnie będziemy mogli Ci pomóc, dobierając odpowiednie implanty i z sukcesem przeprowadzając operację powiększania piersi.

Czy implanty to najlepszy wybór? Chirurgiczne powiększanie piersi

Jak każda operacja, powiększenie piersi przez implanty wiąże się z ryzykiem, do którego zaliczamy m.in. możliwość przesunięcia się lub uszkodzenia protezy. Nie jest to jednak na tyle poważne zagrożenie, aby kobiety zmieniały swoją decyzję – dla wielu z nich implanty piersiowe są odpowiedzią na problemy, jedynym rozwiązaniem.

Implanty piersi

Warto wiedzieć, że najnowsze technologie liftingu piersi pozwalają uzyskać piękny i długotrwały rezultat na różne sposoby, nie tylko drogą operacyjną. Taką metodą jest wstrzykiwanie żelu Macrolane, skutkujące biustem większym nawet o 2 rozmiary (efekt utrzymuje się ok. 1 roku). Innym rozwiązaniem jest lipofilling, czyli powiększanie piersi tłuszczem Pacjentki.

Implanty piersi

Możliwości modelowania biustu jest bardzo wiele, lecz to implanty cieszą się największym powodzeniem. W Instytucie Dermedik wykonujemy powiększanie z użyciem najnowocześniejszych implantów, których nie trzeba wymieniać. Już po kilku tygodniach od operacji, znika opuchlizna i wrażliwość na dotyk. Pacjentka może wrócić do normalnej aktywności z tą różnicą, że w miejscu wiotkich, małych piersi pojawiają się kształtne i jędrne, o jakich dotychczas mogła ona tylko marzyć. Nasz Instytut z siedzibą w mieście Kraków od lat świadczy usługę powiększania i korekcji biustu. Jako specjaliści w tej dziedzinie, służymy profesjonalną radą i z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Implanty piersi

ZabiegCenaCena promocyjna
Plastyka powłok brzusznych8000,00 – 14000 zł
Powiększanie biustu i modelowanie sylwetki Macrolane11000,00 zł
Powiększanie piersi14500,00 – 16000,00 zł
Redukcja piersiod 12000,00 zł
Balon żołądkowy Orbera8500,00 zł
Wypełnianie tkankowe Radiesse1500,00 – 2500,00 zł
Lifting twarzy11000,00 zł
Zmiana opatrunku60,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Informacje

Efekty uboczne

Czasowe odczucie bólu, opuchlizna, zmiany w wrażliwości brodawki sutkowej. Zwiększona wrażliwość piersi na dotyk przez kilka tygodni.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

Gabinet medycyny estetycznej DERMEDIC

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne