Po zabiegu

Po przeprowadzonym zabiegu w pierwszych dniach należy masować penisa. Zaleca się również noszenie obcisłej bielizny i unikanie kontaktów seksualnych oraz wysiłku fizycznego przez 2-4 tygodnie.

Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa

Macrolane jest specjalnie skonstruowanym specyfikiem w postaci żelu, który zawiera stabilizowany kwas hialuronowy (naturalny składnik wielu tkanek człowieka). Stosowany kwas hialuronowy jest pochodzenia syntetycznego i nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych. W celu zrozumienia istoty działania kwasu hialuronowego, należy zwrócić uwagę na fakt, iż wiąże on cząsteczki wody, dzięki temu nadaje objętości skórze. Ponadto, jest on stosowany w medycynie estetycznej do wypełniania zmarszczek i konturowania twarzy. Najnowszym zastosowaniem wypełniacza jest powiększanie intymnych części ciała człowieka.

Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa – ogólna charakterystyka zabiegu

Bezdyskusyjną zaletą zabiegu iniekcji Macrolane jest natychmiastowy efekt z długo utrzymującymi się efektami (około 2 lat).

Zabieg Macrolane trwa 20 – 40 minut, w zależności od ilości wstrzykiwanego żelu. Procedura powinna być przeprowadzana w warunkach higienicznych, niemniej jednak zabieg nie wymaga użycia sali operacyjnej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz jedynie nakłuwa skórę i wprowadza Macrolane specjalną igłą.

Macrolane™ rewolucyjna metoda powiększania penisa – zalety stosowania wypełniacza

Osoby z różnego rodzaju problemami, powiązanymi z brakiem satysfakcji z własnego wizerunku, niejednokrotnie rezygnują z szansy poprawy swojego wyglądu. Ich decyzja o nie poddawaniu się zabiegowi chirurgicznemu jest całkowicie zrozumiała w kontekście wszelkich ryzyk powiązanych z chirurgiczną ingerencją w ciało człowieka.

W świetle powyżej opisanych dylematów pacjentów, bezdyskusyjną zaletą zabiegów Macrolane jest prostota ich wykonania. Iniekcja wypełniacza w penisa nie wymaga pozostania pacjenta w szpitalu oraz nie niesie ze sobą ryzyka powstania blizn. Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji. Do dodatkowych, niepowtarzalnych walorów wypełniacza Macrolane można zaliczyć m.in.:

  • relatywnie długie utrzymywanie się preparatu (około 24 miesięcy);
  • możliwość kilkukrotnych zabiegów;
  • szansa na wielokrotne dopełnienia i korekty;
  • wypełniacz jest substancją naturalnie występującą w ciele człowieka;
  • wypełniacz nie osłabia wartości diagnostycznej prześwietleń.
Zabieg Cena Cena promocyjna
Pogrubianie penisa – zabieg preparatem Macrolane 5000,00 zł
Pogrubianie penisa – zabieg preparatem Desiriale 7000,00 zł
Dostrzyknięcie do 2 miesięcy po zabiegu 2000,00 zł
Powiększanie punktu G u kobiet 2500,00 zł
Wędzidełko napletka 500,00 zł
Wypełnienie warg sromowych (1 ml preparatu) 1600,00 zł
Korekta warg sromowych – labioplastyka 4000,00 – 5000,00 zł
Lipofilling – plastyka warg sromowych większych 5000,00 zł

Galeria zdjęć

Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest „Dermedik s.c., zwany dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: ul. Józefa Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: +48664053900 Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych Izabelę Guzara, pisząc na adres: ul. Wybickiego 42/2 lub telefonując pod numer: 012 3565410.

2019 © Dermedik Kraków - gabinet medycyny estetycznej. Kopiowanie materiałów zabronione.