Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Modelowanie sylwetki i powiększanie biustu

Powiększanie biustu i modelowanie sylwetki – Macrolane

Zastanawiasz się nad wyglądem swojego biustu? Czy spełnia on Twoje oczekiwania? Starasz się poprawić jego wygląd, ale kosmetyczne zabiegi są niestety nieskuteczne? Pora pomyśleć o MACROLANE.

W Gabinecie Dermedik wykonujemy bezpieczne dla zdrowia, w 100% skuteczne zabiegi powiększania, ujędrniania biustu. Jest to idealny zabieg dla pań po odchudzaniu, po karmieniu piersią, lub których biust po prostu z biegiem czasu stracił swoją urodę, a zwłaszcza dla tych, które chcą pięknie powiększyć piersi.

Zabiegi MACROLANE wykonuje u nas dr Zbigniew Plewa. Zapraszamy na konsultacje, bez stresu, w miłej atmosferze, poświęcimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Rozumiemy, że jest to wyjątkowy dla Ciebie, bardzo ważny zabieg, dlatego zrobimy wszystko, żebyś poczuła się komfortowo i bezpiecznie pod każdym względem.

Macrolane jest najnowocześniejszym, naturalnym wypełniaczem do powiększania objętości i modelowania ciała, opartym na technologii NASHA (Stabilized Non-Animal Hyaluronic Acid – stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego). Macrolane otwiera nowe możliwości w bezpiecznym kształtowaniu sylwetki. Jest pierwszym takim produktem, który może być wstrzykiwany w dużych objętościach. Macrolane tworzy całą klasę produktów pozwalających odtworzyć lub nadać ciału pożądane kształty.To bezpieczna, mało inwazyjna metoda powiększania biustu bez użycia implantów – zabieg ostrzykiwania piersi preparatem Macrolane (na bazie kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w organizmie). To atrakcyjna alternatywa dla kobiet, które obawiają się poważnej operacji plastycznej ze wszczepianiem silikonowych protez. Zabieg z zastosowaniem nowego wypełniacza umożliwia bezpieczne i prawie bezbolesne powiększenie piersi bez operacji chirurgicznej i wszczepiania implantów. Nowa metoda wpisuje się w światowy trend ograniczania inwazyjności w zabiegach medycyny estetycznej. Stanowi ona dobre rozwiązanie dla kobiet, które marzą o pełniejszych kształtach, ale obawiają się skalpela i bolesnej rekonwalescencji lub mają niechętny stosunek do silikonowych implantów.

Powiększanie piersi

Jak wygląda zabieg?

Macrolane to produkt oparty na bazie przezroczystego żelu zawierającego stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego.

Zabieg polega na wstrzyknięciu pod każdy gruczoł piersiowy preparatu w ilości ok. 100-120 ml w znieczuleniu miejscowym. Biust zyskuje objętość i ładniejszy kształt. Efekty są widoczne niemal natychmiast, przy czym warto podkreślić, że biust wygląda naturalnie, również w dotyku materiał w piersi nie jest wyczuwalny.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi i jak długo trwa procedura?

Powiększanie piersi żelem Macrolane przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, więc nie wiąże się z odczuwaniem żadnego bólu. Trwa ok. 45 minut.

Jak będziesz się czuć po zabiegu?

Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, niewielka opuchlizna oraz zwiększona wrażliwość na ból. Wszystkie objawy zanikają po kilku dniach.

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu:

Macrolane został stworzony przy zastosowaniu technologii minimalnie modyfikującej łańcuchy kwasu hialuronowego, dzięki czemu jest to substancja stabilizowana, ale różniąca się od naturalnego odpowiednika jedynie o mniej niż 1%. Bezpieczeństwo stosowania preparatu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Procedura została już przeprowadzona w ponad 10 milionów zabiegów na całym świecie.

Kiedy można wrócić do pracy?

Zabieg jest prosty, dość krótki i niemal bezbolesny, a kobieta nie musi po nim nosić żadnego specjalnego ubrania medycznego. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do domu i swoich codziennych zajęć. Należy się jedynie spodziewać zaczerwienienia i niewielkiego obrzęku po dostrzyknięciu, ale objawy te świadczą o prawidłowym działaniu preparatu i ustępują już po 1-2 tygodniach. Za to efekt utrzymuje się do 2 lat (zależy od stanu piersi, a także wieku, stylu życia i aktywności fizycznej pacjentki). Do tego czasu żel zawierający kwas hialuronowy ulega metabolizacji i jest w sposób naturalny wydalany z organizmu. Zabieg można po tym okresie powtórzyć, dostrzykując odpowiednią ilość wypełniacza.

Zajmujemy się zarówno powiększaniem piersi ze względu na efekt kosmetyczny, ale również specjalizujemy się w wypełnianiu tzw. ubytków pourazowych i pooperacyjnych ciała za pomocą MACROLANE (stany pooperacyjne piersi, ubytki tkanek powypadkowe) oraz modelowanie sylwetki (pogrubianie łydek, modelowanie pośladków).

Jakie okolice ciała możemy wypełniać preparatem MACROLANE?

Macrolane został zarejestrowany w Europie i Polsce, jako jedyny, naturalny wypełniacz służący konturowaniu i ujędrnianiu powierzchni ciała oraz przywracaniu utraconej objętości.

Przed zabiegiem niezbędna jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej.

Zabieg wykonuje:

Dr n.med. Zbigniew Plewa – szkoleniowiec, doświadczony specjalista chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz medycyny estetycznej.

ZabiegCenaCena promocyjna
Plastyka powłok brzusznych8000,00 – 14000 zł
Powiększanie biustu i modelowanie sylwetki Macrolane11000,00 zł
Powiększanie piersi14500,00 – 16000,00 zł
Redukcja piersiod 12000,00 zł
Balon żołądkowy Orbera8500,00 zł
Wypełnianie tkankowe Radiesse1500,00 – 2500,00 zł
Lifting twarzy11000,00 zł
Zmiana opatrunku60,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Wskazania

Głównymi wskazaniami do zastosowania preparatu Macrolane to:

  • powiększanie, konturowanie i ujędrnianie piersi
  • modelowanie łydek i ramion
  • powiększanie i ujędrnianie pośladków
  • modelowanie, korekcja narządów płciowych
  • kształtowanie klatki piersiowej u mężczyzn
  • deformacje powstałe po zabiegach chirurgicznych (np. liposukcja, zabiegi resekcyjne powłok)
  • ubytki tkanek własnych pourazowe (wskazania rekonstrukcyjne)

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne