Korekta odstających uszu

Korekcję odstających uszu wykonuje się u pacjentów odczuwających dyskomfort w związku z odstawaniem jednego lub obu uszu. Zabieg ma na celu uzyskanie przylegania uszu do czaszki.

U dzieci operację tę wykonuje się w znieczuleniu dożylnym. U nastolatków i dzieci dobrze zmotywowanych zabieg można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym.

Należy pamiętać, że na efekt końcowy operacji znaczący wpływ mają warunki anatomiczne pacjenta, w tym grubość chrząstki usznej.

Do operacji plastycznej odstających uszu niezbędna jest konsultacja u chirurga plastyka. Prosimy o przygotowanie wszystkich pytań i wątpliwości oraz sprecyzowania swoich oczekiwań.

Pobyt w klinice

Ponieważ zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym pacjent wychodzi do domu od razu po zabiegu.

Rekonwalescencja

Po zabiegu występuje różnego stopnia obrzęk i zasinienie okolicy uszu, które ustępują wciągu 7-14 dni. Charakterystyczne jest występowanie dolegliwości bólowych, które utrzymują się kilka dni i z każdym dniem są coraz słabsze. Konieczne jest noszenie opaski po zabiegu, przez kilka dni w ciągu całej doby, później przez 2 tygodnie tylko w nocy. Włosy umyć można na trzeci dzień po operacji. Powrót do aktywności zawodowej jest możliwy już następnego dnia po zabiegu. Powrót do aktywności fizycznej po około 2-3 tygodniach.

Efekty operacji

Trwałe.

ZabiegCenaCena promocyjna
Plastyka odstających uszu3500,00 – 4000,00 zł
Zszycie ucha1200,00 zł
Plastyka jednego ucha2500,00 zł

Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:
Po zabiegu

Kontrole po zabiegu

Pierwsza zmiana opatrunku jest następnego dnia po zabiegu, zdjęcie szwów 7 – 10-go dnia. Zalecana są też wizyty kontrolne po miesiącu i pół roku.

Informacje

Niezbędne badania laboratoryjne

  • grupa krwi,
  • morfologia z rozmazem,
  • czas koalinowo-kefalinowy (APTT),
  • elektrolity (sód i potas),
  • poziom glukozy na czczo,
  • stężenie przeciwciał HBs,
  • HCV.
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik
Gabinet Dermedik

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 08:00 - 16:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne