Kontakt

Wprowadz dane i wyślij do nas wiadomość

Wyślij wiadomość
CENNIK

Thermalifting Zaffiro

Zaffiro- wybrana partia twarzy- 1 zabieg

400 zł   

Zaffiro- wybrana partia twarzy- 4 zabiegi

1080 zł

Zaffiro- twarz- 1 zabieg

850 zł promocja 450 zł

Zaffiro- twarz- 4 zabiegi

promocja 1620 zł

Zaffiro- twarz- 6 zabiegów

promocja 2295 zł

Zaffiro- twarz + szyja- 1 zabieg

1200 zł promocja 650 zł

Zaffiro- twarz + szyja- 4 zabiegi

promocja 2340 zł

Zaffiro- twarz + szyja- 6 zabiegów

promocja 3315 zł

Zaffiro- twarz + szyja + dekolt- 1 zabieg

1600 zł promocja 850 zł

Zaffiro- twarz + szyja + dekolt- 4 zabieg

promocja 3060 zł

Zaffiro- twarz + szyja + dekolt- 6 zabiegi

promocja 4335 zł

Zaffiro- dekolt- 1 zabieg

850zł 450 zł

Zaffiro- dekolt- 4 zabiegi

promocja 1620 zł

Zaffiro- dekolt- 6 zabiegów

promocja 2295 zł

Zaffiro- do wyboru: biust, brzuch, ramiona, pośladki,uda wewn./zewn. - 1 zabieg

950zł promocja 650 zł

Zaffiro- do wyboru: biust, brzuch, ramiona, pośladki,uda wewn./zewn. - 4 zabiegi

promocja 2340 zł

Zaffiro- do wyboru: biust, brzuch, ramiona, pośladki,uda wewn./zewn. - 6 zabiegów

promocja 3315 zł

Zaffiro- dłonie- 1 zabieg

700 zł400 zł

Zaffiro- dłonie- 4 zabiegi

promocja 1440 zł

Zaffiro- dłonie- 6 zabiegów

promocja 2040 zł

Zaffiro- kolana- 1 zabieg

800zł promocja400 zł

Zaffiro- kolana- 4 zabiegi

promocja 1440 zł

Zaffiro- kolana- 6 zabiegów

promocja 2040 zł

Thermalifting Zaffiro

Najnowszy hit kosmetologii jest wart swojej ceny – cofa czas bez skalpela, bólu i stresu.

Pacjentki, które zdecydowały się na Zaffiro, są zachwycone, zwłaszcza, że efekt nie jest tak szokujący, jak w przypadku operacji plastycznych, a jednak widoczny. 
– Technologia służy temu, by zamiast maskować oznaki czasu, zatrzymać starzenie, a nawet cofnąć zegar!!!

Czym jest Thermolifting Zaffiro?
Thermolifting Zaffiro to zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po zabiegu Zaffiro?
Zaffiro poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe. Dzięki Zaffiro można także podnieść opadające policzki, zniwelować obwisłości na twarzy oraz poprawić jej owal. Zaffiro likwiduje także obwisłości na ciele: na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz obszarach nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Obkurcza także skórę na brzuchu u kobiet po porodzie.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
U niektórych pacjentów efekt odmłodzenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Natomiast pełny rezultat uwidocznia się w okresie od 3 do 6 miesięcy po przeprowadzeniu terapii. Efekty zabiegu w zależności od właściwości skóry utrzymują się od 1 roku do 2 lat.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?
Terapia Zaffiro wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 6 zabiegów.

Jak działa Zaffiro?
Głowica urządzenia Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali, powodując podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ich produkcja zostaje zwiększona o około 30%, co pogłębia efekt liftingu. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy od 3 od 6 miesięcy po zabiegu.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg przeprowadza specjalista kosmetolog. Na wybrany do zabiegu obszar nakłada specjalny żel, który chroni naskórek, a dodatkowo pomaga w prawidłowym prowadzeniu głowicy. Pierwsza faza zabiegu rozpoczyna się schłodzeniem skóry w celu przygotowania jej do działania promieniowania IR i ochrony przed działaniem temperatury. Następnie zawarty w skórze właściwej kolagen zostaje podgrzany, a wierzchnia warstwa skóry ponownie schłodzona. Druga faza zabiegu obejmuje łagodzący i relaksujący miejscowy masaż coolerem o temperaturze chłodzenia 0-20°C.

Jak długo trwa zabieg Zaffiro?
Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 do 40 minut.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy zabieg jest bolesny?
Podczas zabiegu pacjent odczuwa na przemian chłód i ciepło, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu. Thermolifting Zaffiro jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nie wymaga znieczulenia miejscowego.

Jak postępować po zabiegu?
Thermolifting Zaffiro to tzw. zabieg lunchowy – po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra możebyć jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące lekkiemu opaleniu skóry na słońcu.

Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?
Uzupełnieniem zabiegu Zaffiro może być nałożenie maseczki z ektoiny, kwasu hialuronowego i DNA z alg morskich oraz kuracja z witaminą C, które wspomagają syntezę kolagenu, a także potęgują i utrwalają efekty liftingu.

Czy zabieg powoduje skutki uboczne?
Jedynie w niewielkiej liczbie przypadków mogą pojawić się opuchnięcia czy zaczerwienienia wokół obszaru zabiegowego, jednak zanikają one w ciągu kilku dni.

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Zaffiro są: 
ciąża i okres karmienia piersią, 
choroby nowotworowe, 
elektroniczne i metalowe implanty 
rozrusznik serca 
choroby autoimmunologiczne 
znaczna nadwaga lub skacząca waga. 
Do zabiegu nie kwalifikują się także pacjenci stosujący niesterydowe leki przeciwzapalne lub sterydy.

Czy zabieg Zaffiro jest propozycją dla Ciebie?
Zabieg Zaffiro przeznaczony jest profilaktycznie dla osób między 25-35 roku życia (1 zabieg). Seria zabiegów na twarz jest przeznaczona dla osób po 35. roku życia. Serię zabiegów na ciało można zastosować również u osób młodszych, na przykład kobiet po ciąży. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi.

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu i przeciwwskazaniach do jego stosowania.
Bezpieczeństwo zabiegu zostało potwierdzone badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE. Przeciwwskazaniem do stosowania Zaffiro może być ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, implanty, przebyty zabieg złotych nici oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy (na przykład botox, restylane)

Nagrody i wyróżnienia
Zaffiro zdobyło prestiżową statuetkę w konkursie PerfectLine SPA Business w kategorii „Urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało”.

Sprawdź cenę zabiegu.