Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Nieograniczone możliwości medycyny estetycznej i mezoterapia igłowa.

Medycyna estetyczna XXI wieku obejmuje szereg bezpiecznych metod, dzięki którym możemy zachować młody i zdrowy wygląd przez dłuższy czas. Dzisiaj skupimy się na zabiegu, jakim jest mezoterapia igłowa. To jeden z najbardziej popularnych sposobów na zatrzymanie upływających lat. Jeśli rozważasz przeprowadzenie mezoterapii, wcześniej zapoznaj się z naszym mini poradnikiem.

Koniec ze zmarszczkami! Zajmie się tym doświadczony chirurg

Zanim przejdziemy do omówienia szczegółów, wyjaśnimy pokrótce, czym jest mezoterapia igłowa. To rozwiązanie na wiele problemów, dotykających kobiety jak i mężczyzn w różnym wieku. Inaczej mówiąc, niechirurgiczny lecz przeprowadzany przez chirurga (czasem też wykwalifikowanego kosmetologa) zabieg odmładzający skórę. Polega on na ostrzykiwaniu wybranej wcześniej partii ciała, dostarczając skórze substancji odżywczych zamkniętych w witaminowym koktajlu. Tak zwane iniekcje podskórne sprowadzają się do podania w głąb skóry składników aktywnych o konkretnym stężeniu.

Nasz Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii specjalizuje się w wykonywaniu mezoterapii, ściśle dopasowanej do potrzeb osoby zgłaszającej się do nas z określonym problemem. Mogą nim być zmarszczki, kłopoty z wiotką skórą, nieestetyczne blizny potrądzikowe, a nawet rozstępy wymagające usunięcia. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo mezoterapię igłową obejmującą brzuch, okolice oczu, szyję i dekolt, grzbiety dłoni, a nawet kolana oraz skórę głowy. Tak naprawdę, jeśli nie istnieją przeciwwskazania, możemy przeprowadzić zabieg wszędzie tam, gdzie zauważalne jest starzenie się skóry.

Obawy związane z mezoterapią igłową. Czy zabieg jest bolesny?

Zazwyczaj zabieg mezoterapii igłowej trwa ok. 45 minut i jest przeprowadzany po podaniu Pacjentowi znieczulenia miejscowego. Zajmuje się tym chirurg lub doświadczony kosmetolog, który przez cienką igłę wstrzykuje znieczulenie pod skórę. Pacjent może odczuwać niewielki dyskomfort podczas podawania znieczulenia, jednak jest to niewielka cena w zamian za efekt, jaki zapewnia ten nowatorski zabieg.

Jeśli chodzi o obawy, jakie często nam Państwo zgłaszają – wielu Pacjentów pyta nas o ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych czy porażenie nerwu twarzowego. Drodzy Państwo, wykwalifikowany lekarz lub kosmetolog pracujący pod okiem chirurga nie dopuści do żadnych powikłań. Igły, służące do wstrzykiwania koktajlu pod skórę za każdym razem zostają indywidualnie dopasowane i zawsze są używane w należyty sposób. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nie bez powodu mezoterapia igłowa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym Instytucie. Gwarantujemy kompleksową opiekę personelu, godnego zaufania. W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji!


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne