Znajdź zabieg odpowiedni dla siebie

ZABIEGIZABIEGI

Endermologia od A do Z: poznaj innowacyjny sposób na redukcję cellulitu

W dzisiejszych czasach cellulit jest prawdziwą zmorą wielu osób. Walka z nim może trwać latami, a droga do jędrnej skóry jest długa i nie zawsze prowadzi do pełnego sukcesu. Dzięki nowoczesnym zabiegom na ciało, każdy może cieszyć się doskonale wymodelowaną sylwetką. Bez wymagających ćwiczeń i radykalnych diet – alternatywą dla nich okazuje się endermologia. Czym jest ten zabieg o tajemniczo brzmiącej nazwie i czy jego przeprowadzenie daje długotrwałe efekty? Na te i inne pytania odpowiadamy w niniejszym wpisie.

Sprężysta skóra za sprawą pobudzania zbitej tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki za pomocą nowoczesnych urządzeń przybrało obecnie bardzo rozwiniętą formę. Dobre gabinety oferujące zabiegi wyszczuplające wprowadziły już do swojej oferty nowatorski zabieg, pozwalający zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej. Podobnie jak my – w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik endermologia jest wykonywana coraz częściej i zyskuje pozytywne opinie zadowolonych Pacjentek. Są jednak osoby, które wciąż szukają sposobów na jędrną skórę i nie wiedzą jeszcze, czym są zabiegi endermologii. Spieszymy z wyjaśnieniem.

Od lat wiadomo, jak korzystne efekty daje odpowiednio przeprowadzony masaż wyszczuplający. Niestety, manualne masowanie ciała nie może być porównywane do zabiegu z użyciem specjalnego urządzenia. Endermologia jest niczym innym, jak podciśnieniowym masażem mechanicznym o odchudzającym działaniu. To skuteczny i, co ważne, bezbolesny zabieg polegający na zasysaniu i ugniataniu skóry przez komorę specjalnie opracowanej głowicy. Przeprowadza się go na całym ciele albo na wybranych partiach, jak np. twarz (modelowanie owalu twarzy). Zasysane fałdy skóry zostają pobudzone i rozmasowane. W efekcie układ limfatyczny staje się pobudzony, tkanki odżywione, a skóra gładsza i o wiele bardziej jędrna.

Ile zabiegów endermologii trzeba wykonać, żeby odczuć efekt?

Masaż podciśnieniowy widocznie modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, poprawia krążenie i ogólnie ujędrnia ciało. Jednak nawet kompleksowa kuracja obejmująca kilkanaście zabiegów (wykonywanych w seriach 2x tydzień) nie zapewni długotrwałych efektów, jeśli Pacjentka nie będzie się zdrowo odżywiać, pić dużych ilości wody i pozostawać aktywną fizycznie. Tak naprawdę pierwsze rezultaty endermologii są widoczne od razu – pojedynczy zabieg poprawia elastyczność skóry oraz krążenie. Dla pełnych efektów konieczne jest przeprowadzenie serii masaży podciśnieniowych. W naszym Instytucie mogą Państwo wykupić pakiet 3,6,9 lub 12 zabiegów trwających od 20 do 50 minut. Aby mieć pewność, że endermologia będzie skuteczna, a jej efekty satysfakcjonujące, warto umówić się na konsultację. Nasz specjalista zaproponuje najlepsze rozwiązanie, dobrane indywidualnie do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do gabinetu!


Zapytaj o ten zabieg
Zadzwoń teraz +48 12 356 54 10
lub użyj formularza:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dermedik s.c. z siedzibą Wybickiego 42/2, 31-303 Kraków, PL, NIP: PL9452156366, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: gabinet@dermedik.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Nasz sposób na Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami.

Poznaj nas
Zadaj pytanie specjaliście
+48 12 356 54 10
Godziny pracy: pn - pt 09:00 - 21:00

Nasze urządzenia

Nasz Instytut uważnie śledzi nowości technologiczne branży kosmetycznej i z uwagą wybiera sprzęt, na którym pracuje. Wszystko skupia się na jak najwyższym komforcie Klientów oraz jakości i skuteczności działania urządzeń.

Twoje problemy

Wiele zmian w wyglądzie naszego ciała wymaga zastosowania różnych metod leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem urody, w którym zamieściliśmy listę najbardziej typowych problemów z proponowanymi ich rozwiązaniami

Gdzie nas szukać?

ul. Wybickiego 42/3
31-303 Kraków

tel. +48 12 356 54 10

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 09:00-21:00
Sobota 09:00-18:00

Aqualyx Beactive Filorga Karta na plus Voigt Medica i-Lipo Xylogic Regeneris Restylane Stylage Szlachetna paczka Zaffiro
Zabiegi kosmetyczne